Фотографую їжу та страви в Києві


Ваші страви заслуговують на найкращу фуд-фотографію. Солодке чи кисле, холодне чи тепле, закуски чи десерт, м'ясо чи риба: я фотографую апетитні страви для ресторанів та готелів у Києві та його околицях. Завдяки міжнародному фото- та книжковому виробництву для гастрономічної індустрії, я є вашим досвідченим візуальним партнером і професійно реалізую ваші зйомки їжі на місці. Що я можу сфотографувати смачненького для вас?

  1. https://food-fotograf.weebly.com/
  2. https://sites.google.com/view/food-fotograf-kyiv/home
  3. https://food-fotograf.populr.me/kyiv


Чому хороші фотографії їжі так важливі?


Привабливий та професійний вигляд в Інтернеті зараз важливий як ніколи. Це стосується всіх галузей промисловості. Особливо для сфери послуг, якісна та перспективна візуальна презентація в Інтернеті є надзвичайно важливою. Це, природно, включає в себе хороші, якісні фотографії.


Хороші фотографії говорять більше, ніж 1000 слів


Готелі, ресторани та бари виграють не тільки від прозорої презентації, але й від того, що їм заздалегідь приділяється більше уваги, будь то в Інтернеті, на брошурах і флаєрах або в рекламних оголошеннях. Переконайтеся самі та отримайте більше інформації та пропозицію вже сьогодні.


Особлива річ: Фуд зйомка на місці для більшої достовірності!


Я фотографую вашу апетитну їжу безпосередньо в ресторані або готелі. Консультації з шеф-кухарем забезпечують гармонійні домовленості, а невеликі відстані гарантують свіжість страв! Ми подбаємо про правильну "різкість" знімків та привабливе освітлення їжі. М'ясо чи риба — я свідомо дбаю про Вашу їжу і чекаю на Ваш запит! Буду радий Вас проконсультувати!